03
Lip
10

inFAMOUS 2 w akcji

Na tegorocznym E3 inFAMOUS 2 doczekał się jedynie trailera. Teraz wreszcie możemy zobaczyć grę w akcji. Cole powraca, chociaż – jak już wiemy – nie ma on wiele wspólnego z bohaterem z pierwszej części. Inny model postaci, inny głos – według mnie podmianka Cole’a to największy minus inFAMOUS 2. Teraz nasz bohater jest zdecydowanie bardziej wyjściowy, być może Sucker Punch wyszło z założenia, że w takiej formie formie bardziej przypadnie do gustu graczy. Wracając jednak to trailera.

Mamy nową broń, rażącą prądem, nowe potwory. Mam też wrażenie, że Sucker Punch chce pójść w stronę widowiskowości a la Uncharted. Bez wątpienia to co się dzieje na załączonym filmiku robi niesamowite wrażenie. Szczególnie destrukcja otoczenia, ale pewnie będzie ona ograniczona tylko do określonych akcji w grze (czyt. oskrypotwana). Fajnie że niekonwencjonalne poruszanie się po mieście będzie teraz jeszcze łatwiejsze dzięki umieszczeniu kabli do ślizgania wzdłuż ścian budynków.

I to w sumie tyle. Czekamy na więcej, prawda?

Reklamy

2 Responses to “inFAMOUS 2 w akcji”


  1. 1 skylight
    3 lipca 2010 o 14:13

    Podmiana Cole’a to faktycznie kiepski pomysł. Na samą grę jednak czekam bo jedynka była dla mnie bardzo pozytywnym zaskoczeniem.

  2. 2 Xian
    4 lipca 2010 o 01:13

    Gdyby nie to, że podmienie właśnie głównego bohatera, bo poprzedni był wg mnie o wiele fajneijszy, to byłoby idealni. Fajnie wymyślili poręcze na budynkach brakowało tego w 1-ce, a teraz będzie można mają skilla w łapach naprawde szybko i efektowanie podróżować po mieście.


Comments are currently closed.

Twitter

Najpopularniejsze wpisy

Reklamy

%d blogerów lubi to: