02
Lip
10

Cage o braku kolejnych epizodów do Heavy Rain

Informacja o braku kolejnych epizodów do Heavy Rain nie stanowi żadnej nowości. Wiemy już od paru tygodni, że zadaniem numer jeden Quantic Dream jest teraz dostosowanie gry do kontrolera Move. Dziś jednak to Cage zabrał głos w sprawie brakującej zawartości. Warto sprawdzić, co ma do powiedzenia:

Niestety, ale Sony poprosiło nas, abyśmy raczej skupili się na wsparciu dla Move, aniżeli na nowej zawartości. Z naszej strony nie chcieliśmy poświęcać więcej czasu na HR, co przełożyłoby się na opóźnienie w nowych projektach. Jest to decyzja, którą rozumiem, i zdecydowanie cieszę się z możliwości zabawy i wsparcia nowego kontrolera. Ale równocześnie czuję zawód dla fanów za to, że nie mogliśmy dokończyć historii HR tak, jak sobie tego życzyliśmy.

No cóż, Sony jako wydawca ma na pewno najwięcej do powiedzenia, a Move to w tej chwili najważniejszy projekt dla firmy. Dlatego w pewnym sensie można tę decyzję zrozumieć. Ale niedosyt pozostaje.

[za NowGamer]

Reklamy

2 Responses to “Cage o braku kolejnych epizodów do Heavy Rain”


  1. 2 skylight
    3 lipca 2010 o 14:14

    Bardzo mi zatem przykro, że nie czekając na kolejne DLC wypchnąłem mój egzemplarz gry na rynek zanim jeszcze był wart konkretne pieniądze.


Comments are currently closed.

Twitter

Najpopularniejsze wpisy

Reklamy

%d blogerów lubi to: