01
Lip
10

Plain Sight trafi na PSN z obsługą Move

Nie będzie zbyt wielkim nadużyciem stwierdzenie, że najlepsze gry na Xbox Live Arcade i PlayStation Network pochodzą od studiów niezależnych. Siła tych produkcji często tkwi w świeżości pomysłów, innowacyjności i nastawieniu na zupełnie inne doznania, co na szczęście wcale nie oznacza, że od razu musimy walczyć ze sterowaniem, męczyć się patrząc na słabe tekstury czy zatykać uszy, by nie słyszeć drażniącej muzyki. Wręcz przeciwnie te gry mają swój własny styl i podobnie jest z Plain Sight.

Pomysł na rozgrywkę prosty – zabijamy przeciwników to uzyskujemy ich energię, dzięki czemu stajemy się szybsi, silniejsi, więksi i w ogóle fajniejsi. Stajemy się też łatwiejszym celem dla innych. Jeśli zatem czujemy oddech przeciwnika na plecach to wystarczy zdetonować naszego robota i patrzeć na podliczające się punkty. W przypadku Plain Sight na pewno dużym atutem jest świetny styl gry, pełno przemykających błyskawicznie linii i kojarzący się z podświetlonymi neonami świat nadają produkcji charakteru. Ciekawy jestem również sterowania za pomocą Move, chociaż wszyscy, którzy nie planują kupić różdżki Sony nie muszą się martwić, zwykłym DualShockiem również pogramy.

Reklamy

1 Response to “Plain Sight trafi na PSN z obsługą Move”


  1. 1 whuu
    2 lipca 2010 o 07:37

    Nie łapie do końca rozgrywki, ale wygląda to świetnie. Ciekawe tylko kiedy pojawi się na psn, biorąc pod uwagę wszystkie opóźnienia.


Comments are currently closed.

Twitter

Reklamy

%d blogerów lubi to: