30
Czer
10

To już druga gra na PSP dzisiaj… White Knight Chronicles na nowo

Emiel wyjątkowo niefortunnie dobrał sobie dzień na pisanie o pożegnaniu PSP. Poza Lord of Arcana zapowiedziano bowiem kolejny, prawdopodobnie dość spory, tytuł na tę kieszonsolkę. White Knight Chronicles: New Project nie ma jeszcze oficjalnego tytułu, ale będzie początkiem tej sagi na sprzęcie przenośnym. WKC2 na PS3 kończy podobno tę część sagi, a w przyszłym roku przeniesiemy się do nowego świata i poznamy nowych bohaterów. Zdaje się również, że dotychczasowy deweloper (Level 5) pożegna się ze swoim dzieckiem i odda je SCEJ, które od teraz wewnętrznie będzie tworzyło gry z tej serii.

To już kolejna gra, po Valkyrie Chronicles, która nie jest w stanie na siebie zarobić na dużej konsoli i ląduje na PSP. Coś te średnio- i wysokobudżetowe gry Japończykom niespecjalnie wychodzą.

[źródło]

Reklamy

2 Responses to “To już druga gra na PSP dzisiaj… White Knight Chronicles na nowo”


  1. 1 lipca 2010 o 07:22

    Ale kto powiedział, że nie jest w stanie na siebie zarobić? Wiele gier z dużych konsol ma swoje wersje na psp 🙂 Poza tym robią 2 część na PS3, więc jedynka chyba jednak na siebie zarobiła 😛

  2. 2 angh
    3 lipca 2010 o 01:52

    wg mnie jedynka byla calkiem niezla, czekam na dwojke, a i sprzedaz tez byla zadowalajaca. Wiecej takich gier, ale nie rozumiem, dlaczego level 5 chce to oddac? to swietny developer i wydawca.


Comments are currently closed.

Twitter

Najpopularniejsze wpisy

Reklamy

%d blogerów lubi to: