29
Czer
10

Demony walczą w Europie

Europejczycy troszkę musieli się naczekać na swoje wydanie Demon’s Souls, ale w końcu jest. Premiera odbyła się w zeszłym tygodniu i wygląda na to, że gra pomimo swojego niszowego charakteru i dużych opóźnień względem innych kontynentów nadal przyciąga uwagę. Niestety nie mamy wyników sprzedaży dla całego kontynentu, ale Chart Track donosi, że w Wielkiej Brytanii grze udało się wylądować na 6 miejscu pod względem sprzedaży na wszystkich platformach, przeskakując między innymi Transformers: War for Cybertron i plasując się zaraz za Naughty Bear, które jednak wyszło na dwóch platformach.

Dobrze, że Namco Bandai zdecydowało się ostatecznie wydać grę From Software, może udana sprzedaż na wszystkich trzech kontynentach będzie znakiem dla dewelopera, że trzeba zacząć pracę nad częścią drugą. Myślę, że tym razem ze znalezieniem wydawcy nie będzie dużego kłopotu.

PS W Polsce chyba też nie jest źle, skoro na Ultimie na czwartym miejscu najlepiej sprzedających się produktów znajdziemy właśnie Demon’s Souls Black Phantom Edition.

Demony przed wielkimi robotami i zaraz za złym misiem

[chart-track]

Reklamy

1 Response to “Demony walczą w Europie”


  1. 1 Simplex
    30 czerwca 2010 o 09:04

    „PS W Polsce chyba też nie jest źle, skoro na Ultimie na czwartym miejscu najlepiej sprzedających się produktów znajdziemy właśnie Demon’s Souls Black Phantom Edition.”

    Warto dodac, ze jest to import z UK, bo Polska została olana przez Cenegę/Namco Bandai (niepotrzebne skreślić) i u nas wersja Phantom Edition nie wyjdzie, mimo ze byla zapowiadana.


Comments are currently closed.

Twitter

Najpopularniejsze wpisy

Reklamy

%d blogerów lubi to: