24
Czer
10

Trailer Ni no Kuni to bajka w ruchu

Nareszcie. Od wielu lat marzę o czasach, kiedy będzie można zagrać w grę wyglądającą dokładnie jak film animowany (Dragon’s Lair i podobnych nie liczę). Wydawało mi się, że cell-shading na konsolach poprzedniej generacji to już blisko, ale nie spodziewałem się aż takiego kopa w twarz po obecnym sprzęcie. Level 5 po raz kolejny udowadnia, że jest zdecydowanie jednym z bardziej uzdolnionych japońskich deweloperów i potrafi zmusić konsolę do renderowania w czasie rzeczywistym… prawdziwego filmu animowanego.

Powyższy trailer wygląda przecudownie, ale gdybyście chcieli jeszcze dokładniejszego porównania, to macie je poniżej. Film animowany już niemal niczym nie różni się od tego, co potrafią nasze konsole. Ni no Kuni w wersji na PS3 dostał nowy podtytuł (Shiroki Siehai no Joou, czyli mniej więcej Królowa białego, świętego popiołu) i ukaże się w przyszłym roku. Odpowiednik na DSa (to będzie jednak inna gra, ale w tym samym świecie) trafi na japońskie półki sklepowe zaś 9 grudnia 2010.

To wersja na PS3

A to ręcznie rysowany odpowiednik

Swoją drogą, wiedzieliście, że Ni no Kuni będzie zawierało też wątek Pokemonowy? Na schwytanie czekać będzie ponad 300 stworów, których kilka przykładów zobaczcie na tym zdjęciu. Na razie są średnio ładne, czekam na Tottoro!

Reklamy

4 Responses to “Trailer Ni no Kuni to bajka w ruchu”


 1. 1 inzynierR
  24 czerwca 2010 o 13:42

  hmmm… wygląda prześlicznie, ale ciekawsze jest to, że bohater ma różdżkę… move?? z tego co widzę, mogło by być ciekawie 🙂

 2. 2 Gregys
  24 czerwca 2010 o 14:32

  Głupio się przyznać ale dla mnie to może być system seller 🙂 A gdyby wyszły Patapony to bym się bardzo napiął, żeby mieć PS3 jak najszybciej.

 3. 3 deusz
  24 czerwca 2010 o 17:17

  Niezła muzyka:)

 4. 4 Shunkan
  24 czerwca 2010 o 17:36

  Czy tylko mi to przypomina kalkę pokemonów? Aczkolwiek gra zacna.


Comments are currently closed.

Twitter

Reklamy

%d blogerów lubi to: