23
Czer
10

Studio Ghibli także na PS3

Ni no Kuni: The Another World to jedna z bardziej wyczekiwanych przeze mnie pozycji na DSa. Tworzona przez Level 5 RPGowa przygodówka pisana jest w kolaboracji ze Studio Ghibli, czyli najbardziej chyba znanym japońskim producentem filmów animowanych. Mój Sąsiad Totoro, Laputa, Nausicaa, czy z ostatnich lat choćby Księżniczka Mononoke uznawane są, nie bez powodu, za jedne z lepszych anime w historii. Dziś dzięki z przeciekom z Famitsu wyszło na jaw, że wspaniale zapowiadający się tytuł (testowałem go rok temu na TGSie, będzie super) ukaże się również na PS3. Wielu szczegółów tej wersji niestety jeszcze nie znamy, a i jesienna data premiery na kieszonsolce może nie być aktualna dla dużego odpowiednika. Same przerywniki w HD jak dla mnie w zupełności jednak wystarczają, aby czekać z niecierpliwością. Tym bardziej, że głownym bajerem w grze będzie dołączona ponad 350-stronicowa książka, z której będziemy korzystać chcąc rzucać czary czy rozwiązując zagadki. Patent z magiczną różdżką wydaje się być stworzony wręcz dla Move, toteż trzymam kciuki mocno zaciśnięte, aby Level 5 zdecydowało się skorzystać z tej szansy. W rozwinięciu trailer z zeszłorocznego Tokyo Game Show.

[źródło]

Reklamy

5 Responses to “Studio Ghibli także na PS3”


 1. 1 Emiel
  23 czerwca 2010 o 14:36

  Wow, świetna wiadomość!

 2. 2 marvelous
  23 czerwca 2010 o 15:00

  >studio ghibli

  Nie, dzięki – postoję. Chyba najbardziej przehype’owane studio świata.

 3. 3 kemiru
  23 czerwca 2010 o 15:04

  Wolałbym Księżniczkę Mononoke, ale i tym nie pogardzę.

 4. 4 angh
  23 czerwca 2010 o 18:55

  Najlepsze studio animacji. Z cala pewnoscia kupie gra, do ktorej oni przylozyli reke. A jezeli jeszcze bedzie to klooperacja z level 5 to sukces jest po prostu nieunikniony.

 5. 24 czerwca 2010 o 07:37

  Uwielbiam Ghibli (Grobowiec Świetlików!!!) i chętnie bym zagrał, ale te japońskie systemy walki doprowadzają mnie do szału. Cóż, może będzie to pierwszy jRPG w jakiego zagram.


Comments are currently closed.

Twitter

Reklamy

%d blogerów lubi to: