16
Czer
10

Medal of Honor z betą, limitowaną wersją na PS3 i wyglądem jak Modern Warfare

Electronic Arts postanowiło dość agresywnie atakować nas informacjami o Modern Medal of Honor. Zaczęło się od konferencji EA, gdzie zaprezentowano tryb multiplayer, podano datę premiery (15 października) oraz wspomniano o becie, która pojawi się na wszystkich platformach. Chcecie się do niej dostać?

Electronic Arts przygotowało ofertę z myślą o osobach, które złożą zamówienie przedpremierowe. W Polsce na pewno odpowiedni kod można uzyskać kupując w sklepie PSX Extreme, Gram.pl i Ultimie. Jeśli jeszcze w dodatku należycie do osób, które wykorzystały kod VIP z BF: BC2 to w betę zagracie już 17 czerwca, a w innym wypadku 4 dni później, czyli 21. Zakładam, że również różne polskie strony o grach mogą rozdawać odpowiednie klucze, więc zainteresowani powinni się im bacznie przyglądać w najbliższym czasie.

Wracając jednak do samej gry to informacje o Medal of Honor pojawiły się również na konferencji Sony, gdzie zapowiedziano ekskluzywne wydanie zawierające Medal of Honor: Frontline, czyli podrasowaną wersję gry z PS2.  Wychodzi zatem na to, że posiadacze PS3 dostaną dwie gry w cenie jednej, choć ekskluzywność prawdopodobnie dotyczy wydania pudełkowego i później ta sama gra ukaże się na Xbox Live, ale zawsze fajnie otrzymać coś za darmo.

Jeśli zaś chodzi o samą rozgrywkę czy to w trybie multiplayer czy sieciowym to wygląda na to, że Electronic Arts stworzyło właśnie swoje własne Modern Warfare. Gra w ruchu wygląda wręcz identycznie, co Infinity Ward i jeśli będzie tak samo grywalna to tylko pogratulować. Ciekawie zapowiadają się również rozgrywki w multi, bo te działają na silniku Battlefield: Bad Company 2, więc nie zabraknie pojazdów i częściowo zniszczalnego środowiska. Tak, jak mam lekki przesyt strzelaninami tak jakoś na Medal of Honor nabrałem ochoty po E3.

Reklamy


Twitter

Najpopularniejsze wpisy

Reklamy

%d blogerów lubi to: