15
Czer
10

Sly Cooper, Patapon 3 i Twisted Metal X pojawią się na PS3?

Co tam jeszcze kryjesz Sony?

Atmosfer się zagęszcza, a razem z tym pojawiają się kolejne plotki, które zapewne około godziny 22 naszego czasu staną się już potwierdzonymi faktami. Po pierwsze powinniśmy się spodziewać kolekcji gier ze Sly Cooperem, czyli zapewne takiego samego zestawu jak God of War, ale tym razem w 3D! Dla mnie to świetna wiadomość, choć nie ukrywam, że wolałbym mieć możliwość dokonania zakupu przez PSN, a nie zdzierania ze mnie wydając wersje pudełkowe.

Jeśli chodzi o Patapon 3 to mieliśmy już licznik na japońskiej stronie Sony, który dość jasno sugerował, że wojownicze plemię wyruszy na kolejną misję. Wszystko wskazuje jednak, że tym razem będzie to na PS3. LocoRoco średnio sprawdziło się na dużym ekranie, tutaj zobaczymy czy będzie lepiej.

Na koniec został jeszcze Twisted Metal X, o którym za wiele nie mogę napisać poza tym, że od dawna słyszymy plotki o powrocie tej serii. Jeśli tego chcą gracze to pewnie to otrzymają.

Z mniej ważnych wiadomości – EyePet wyląduje również na PSP, a Invizimalsy na Ps3, czyli Sony nie odda pola Microsoftowi, jeśli chodzi o zwierzęta hodowlane…

Całkiem dużo przecieków, wyglądają na dość prawdopodobne, więc czekamy do wieczora, kiedy to wszystko się wyjaśni.

[Kotaku]


2 Responses to “Sly Cooper, Patapon 3 i Twisted Metal X pojawią się na PS3?”


  1. 15 czerwca 2010 o 11:05

    pamietam, ze nie rozumialem fenomenu Slya dopoki… nie zagralem w bodajze druga czesc. jesli to prawda… MRRRAU!

  2. 2 skylight
    15 czerwca 2010 o 11:22

    Może przynajmniej Sony ma jakieś petardy w zanadrzu bo póki co wszyscy idą w stronę kontynuacji kontynuacji, które są oczywistą oczywistością ;). Swego czasu chwalili się, że zapowiedzą coś dużego kalibru pokroju wyłączności któregoś tam GTA na ps2. Zobaczymy.
    A co do odgrzewanych kotletów, z tego co kojarzę GoW Collection poszło blisko milion egzemplarzy, całkiem nieźle jak na niezbyt świeże danie.


Comments are currently closed.

Twitter

Najpopularniejsze wpisy

Reklamy

%d blogerów lubi to: