15
Czer
10

Czy w Child Eden da się grać zwykłym kontrolerem?

Ale najpierw obejrzyjcie sobie występ Tetsuya Mizuguchi podczas konferencji Ubisoftu. Prezentowana wersja wykorzystywała Kinecta do sterowania. Pytanie co z tymi, którzy chcieliby zagrać w Child of Eden nie posiadając nowej przystawki Microsoftu?

W rozmowie z Joystiq Tetsuya Mizuguchi zdradził, iż Kinect wcale nie będzie niezbędny do zabawy. Mizuguchi chciałby, a by gracze mogli poczuć wibracje sprzężone z muzyką, a tego przystawka Microsoftu im dać nie może.

W przypadku Kinecta pomóc mogłyby wibrujące opaski na nadgarstki (czyli powiedzmy taki Trance Vibrator nowej generacji), ale nie jest powiedziane, że takie akcesorium w ogóle trafi do sprzedaży. Nie wiadomo też, czy Q Entertainment wykorzysta kontrolery Move (które to wibrację obsługują). Firma nie podjęła jeszcze decyzji w tym temacie.

Bez wątpienia wyłączenie zmysłu dotyku w Kinect stanowi wadę tego systemu. Na szczęście takie akcesoria jak wspomniane wyżej opaski będą mogły z powodzeniem zniwelować początkowe braki. I tak zapewne będzie. Ja mam tylko nadzieję, ze Q Entertainment postawi tez na Move.

Reklamy

2 Responses to “Czy w Child Eden da się grać zwykłym kontrolerem?”


  1. 15 czerwca 2010 o 11:04

    o tak – bo to by byl glowny (jedyny jak dotad?) powod dla kupna Move.

  2. 2 Razer
    15 czerwca 2010 o 11:58

    I to niby nie jest REZ2… Coś koncept gry niewiele im się zmienił 🙂 Ja będę grać na padzie, od samego patrzenia na prezentera gry już mnie ręce rozbolały.


Comments are currently closed.

Twitter

Reklamy

%d blogerów lubi to: