13
Czer
10

Kto liczy na E3?

Coś się kroi.

W zeszłym roku najbardziej pamiętne było chyba liczenie przez Kojima Productions, które trwało dosłownie tygodniami i prowadziło od zegara do zegara. W tym roku Hideo znacznie bardziej wyluzował i wystawił tylko jeden licznik, na którym pozostały dwa dni. Poza czasem na stronie znajdziemy też 30 krótkich filmików o krojeniu. Warzyw, ryb, mięsa, drewna. Co to może oznaczać? W najlepszym przypadku zerwanie Kojimy z dotychczasowym dorobkiem i zapowiedź gry samurajskiej. W najgorszym jakiś podły tytuł na Move. I tego drugiego się niestety obawiam.

Na stronie słychać odgłosy burzy.

Zresztą niebezpośrednio z tym ostatnim związany jest kolejny licznik, wystawiony przez Sony. Ten zegar z kolei odlicza do rozpoczęcia się beta-testów czegoś, co większość ogłosiła nowym Pataponem. Ze swojej strony muszę powiedzieć, że będę zaskoczony jeśli okaże się to kolejną częścią muzyczno-strategicznej gry na PSP. Grafika wyświetlająca się na stronie (kliknijcie  w link i zaczekajcie chwilę) nie może być chyba aż tak oczywista, prawda? Poza tym to nie jest gra warta aż takiej uwagi.

Gdybać sobie możemy, a prawdę poznamy już w czasie najbliższych dni. Połowa polskich dziennikarzy growych już grzeje tyłki w Los Angeles, więc czekamy na ciekawe wiadomości.

Reklamy

2 Responses to “Kto liczy na E3?”


  1. 1 rigg
    13 czerwca 2010 o 17:43

    hmm, a ja myślę, że chodzi o Metal Gear Solid: Rising, czyli „lightning bolt action” slicer ( nie slasher 🙂 ) – mam nadzieję, że nie będzie to nic innego

  2. 2 Reven
    13 czerwca 2010 o 18:23

    Co jakiś czas w miejscu filmików pojawia się kawałek japońskiej litery (przepraszam za to określenie)


Comments are currently closed.

Twitter

Reklamy

%d blogerów lubi to: