02
Czer
10

Plastic pracuje nad grą na PlayStation Move?

Poszukiwania pracowników trwają

Niedawno przeglądając ogłoszenia o pracę natrafiłem na jedno, które powinno przede wszystkim zainteresować posiadaczy PS3, którym spodobał się Linger in Shadows.

Bonzaj szuka programistów, którzy mogliby dołączyć do Plastic, a my natomiast możemy dowiedzieć się kilku ciekawych rzeczy na temat przyszłych projektów grupy. W ogłoszeniu możemy przeczytać:

Plastic, wewnetrzne studio Sony Computer Entertainment, oglasza nabor na stanowisko programisty.

Nabor dotyczy pracy na miejscu w Lodzi, na pelnym etacie .

Zajmujemy sie glownie wdrazaniem prototypowych pomyslow na konsole Playstation 3 (Playstation Move, Eye, technologia 3D).
Oprocz tego bierzemy udzial w realizacji ciekawych instalacji interaktywnych ( projekt interaktywnego smoka na World Expo w Szanghaju, interaktywne wizualizacje koncertowe itp. ).

Czyżbyśmy zatem mogli spodziewać się, że następna produkcja nie tylko wykorzysta PlayStation Move, ale również będzie obsługiwać 3D? Na razie to tylko przypuszczenia, ale wiedząc o tym, jak bardzo Sony idzie w tym kierunku, wydają się one całkiem sensowne. Ja z chęcią zagrałbym (a w zasadzie obejrzał) kolejną produkcję pokroju Linger in Shadows, oczywiście w równie przystępnej cenie.

PS Jak widać z ogłoszeń o pracę nawet w Polsce można wyczytać ciekawe rzeczy.

[via forum.gamedev]

Reklamy

1 Response to “Plastic pracuje nad grą na PlayStation Move?”


  1. 1 Xian
    2 czerwca 2010 o 16:34

    Podobał mi się zarówno Linger, jak i deTuned oraz Flower, więc i pewnie ten tytuł by mi podpasował, ale czy warunkiem koniecznym, aby zagrać nie będzie move? Oby nie…


Comments are currently closed.

%d blogerów lubi to: