01
Czer
10

Dwóch przystojniaków z MS w biurze Kojima Productions

Hideo Kojima nie zaprosił do siebie co prawda chip’n’dalesów, ale jest niemal równie gorąco. Od dłuższego czasu na Twitterze japońskiego autora można śledzić wpisy poświęcone „tajemniczemu projektowi”. Nie chodzi pewnie tutaj o MGS:Rising, ten tytuł jest nam już bowiem znany. Co jeszcze ma zatem Kojipro w rękawie? Najprawdopodobniej coś dla Microsoftu. Cierpiący (przynajmniej w moich oczach) ostatnio na brak ciekawych gier Xbox może dostać coś, co zostanie ogłoszone na E3. Tym bardziej, że wspomniani w tytule przystojni panowie uchwyceni na powyższym zdjęciu to Uchida-san i Yonekura-san z japońskiego oddziału MS właśnie. Towarzysząca tej publikacji notka na Twitterze Kojimy mówi:

Panowie Uchida i Yonekura w trakcie wizyty w Kojipro. Odbywamy prezentację. Cóż zobaczyło tych dwóch przystojniaków?

No właśnie, cóż zobaczyło? Osobiście obstawiam, że to jakieś wielkie roboty, może Zone of the Enders, z wyłącznością przynajmniej czasową na 360. Na nowego MGSa jeszcze za wcześnie, skoro teraz dopiero zacznie się mówić o Rising. No chyba, że zostaniemy zaskoczeni czymś całkowicie nowym. Tego to nawet Emiel może nie wiedzieć.

[źródło]

Reklamy

6 Responses to “Dwóch przystojniaków z MS w biurze Kojima Productions”


 1. 1 busho
  1 czerwca 2010 o 19:09

  Ciekawa zagadka ;] Na bank chodzi o grę na wyłączność czasową lub całkowitą ;] Bo po co mieliby tam być ? Żeby dać jakąś wersje dev natala ? Wątpię ;]

 2. 1 czerwca 2010 o 20:08

  Boktai 3 na XBLA ;]

 3. 3 Beniamin Durski
  1 czerwca 2010 o 21:36

  Metal Gear Ninja na Natala :P.

 4. 1 czerwca 2010 o 21:44

  w ktoryms Edgu sprzed kilku miesiecy bylo o Natalu i wypowiadal sie min. Kojima, ze go ta technologia zafascynowala i ze chcialby zrobic gre w oparciu o Natala. choc z drugiej strony panowie nie wygladaja, jakby krecilo ich krecenie bioderkami do kamerki 😉

 5. 5 skylight
  2 czerwca 2010 o 08:53

  Zastanawiam się po co MS ciągnie ten nieudany romans z KKW. Podwaliny pod kolejną generację? A dobre gry na xbox360 są tylko gracze ich jakby nie chcą (Alan Wake)??

 6. 6 abc
  2 czerwca 2010 o 15:04

  Chodzi o grę, które Kojima Productions przygotowuje pod Natala. MS sypnął kasą, by była to gra idealna na rynek japoński, dziękuję.


Comments are currently closed.

%d blogerów lubi to: