17
Maj
10

Japończycy muszą się dowartościowywać

Zapomnijcie o kontrzolerze – pile z Resident Evil czy też padzie w kształcie Slime’a z serii Dragon Quest. To już przeszłość, bo w mieście jest nowy król!

Dokładnie takie coś chce Hori sprzedawać przy okazji premiery Dragon Quest Monsters Battle Road Victory w Japonii. Na mój gust wydaje się kosmicznie niewygodny, ale co ja tam mogę wiedzieć, przecież WIELKOŚĆ się liczy.

Co ciekawe odpowiada on dokładnemu układowi przycisków z automatów, na których gra się ukazała w pierwszej kolejności. Oznacza to, że wykonując ostateczny atak specjalny naszym mieczem będziemy wciskać go do wnętrza kontrolera!

Niestety wszystko wskazuje na to, że cena nie będzie niska, bo wyniesie 12,800 jenów, czyli jeśli dobrze przeliczyłem to około 450 złotych w naszej walucie. W sumie to taniej niż noktowizor z takiej jednej produkcji Activision…

[andriasang]


5 Responses to “Japończycy muszą się dowartościowywać”


 1. 2 sareth89
  17 Maj 2010 o 13:41

  Mogli dorzucić „dziurę” INSERT COIN i paczkę żetonów.

 2. 17 Maj 2010 o 16:37

  Po Japończykach spodziewałbym się czegoś lepszego. Ten miecz powinien wibrować, żeby można go było… [chrząknięcie]. Nie dość że szpanersko wygląda, to jaki byłby praktyczny.

 3. 4 deusz
  17 Maj 2010 o 17:11

  Jakbyś miał coś takiego na półce i przyprowadziłbyś dziewczynę do domu to gwarantuję Ci szybkie zakończenie związku 😉

 4. 5 Alexej
  17 Maj 2010 o 17:33

  Dokładnie. Moje love love jest dla mnie naprawdę bardzo wyrozumiałe w kwestii gier, gadżetów i innych pierdółek, ale kupno czegoś takiego na pewno skończyło by się końcem związku 😀


Comments are currently closed.

Twitter

Reklamy

%d blogerów lubi to: