14
Maj
10

Castlevania i klocki? Czy naprawdę tak trzeba?

Swego czasu byłem przerażony pomysłem jaki Konami miało na odświeżenie serii, szczególnie po tym jak dowiedziałem się, że Lords of Shadows po prostu dostało słówko Castlevania na początku tytułu. Z czasem jednak stwierdziłem, że to może nawet dobrze, że jedna z najstarszych serii ma szansę rozbłysnąć na nowo.

Niestety to co Konami robi na iPhonie nie jest żadnym odświeżeniem czy nowym otwarciem, a kolejnym uderzeniem w nostalgiczną nutkę i kompletnym brakiem pomysłu.

W Castlevania Puzzle: Encore of the Night wcielimy się w Alucarda, który swoich przeciwników będzie zabijał układając klocki. Za rozwiązywanie kolejnych zagadek, a w zasadzie za pokonywanie kolejnych przeciwników będziemy otrzymywać zaklęcia oraz broń przydatną w kolejnych pojedynkach. Innymi słowy to taki uproszczony Puzzle Quest, żerujący na marce.

Gra ma już niedługo wylądować na AppStore, by wszyscy fani mogli się jeszcze raz nabrać na magię nazwy Castlevania. Niestety nie znamy ceny.

[Touch Konami]

Reklamy

1 Response to “Castlevania i klocki? Czy naprawdę tak trzeba?”


  1. 1 deusz
    14 Maj 2010 o 16:11

    Stawiam na 9,99 $ 😀


Comments are currently closed.

Twitter

  • Największym problemem w walce z Kaczyzmem jest niestety Schetyna i reszta jego przydupasów. ☹️ 24 minutes ago
  • Logika #tvpinfo 37% > 21+9+8+7+5%. 🤦‍♂️💆‍♂️ 2 days ago
  • Strasznie obrzydliwe audycje o sądach na TVP Info. Doskonale zrealizowane dla wyznawców, druga strona nie ma szans na taką ‘edukację’. 2 days ago
  • Sporo znajomych publikuje dziś foto z protestów. Też byłem. I wygląda na to, że bańka niestety mocno, kisimy się w swoim. 2 days ago
  • A poza tym, Lech zajebiście. (0:3) 1 week ago

%d blogerów lubi to: