12
Maj
10

Bestseller, o którym nie przeczytacie w polskich mediach

Tak, Nintendo zapowiedziało kolejną grę z Wii w tytule! Szoku może nie ma, ale jeśli zastanawialiście się co będzie największym hitem nadchodzącej zimy to z całą pewnością wśród kandydatów możemy postawić Wii Party.

Gra w żadnym stopniu nie będzie przełomowa i w zasadzie można powiedzieć, że opiera się na sprawdzonym koncepcie Wii Sports i Wii Sports Resort, tylko tym razem będziemy mieli innego rodzaju zabawy:

  • Impreza, gdzie motywem przewodnim będą różnego rodzaju gry, które możemy odnaleźć w kasynach, czyli ruletka, bingo, kości plus trochę luźniejszych ich odpowiedników. Grać może od 1 do 4 graczy.
  • Party dla dwojga, czyli balansowanie statkiem, sprawdzanie kompatybilności partnerów i pewnie inne dziwne gry dla dwojga w ujęciu Nintendo.
  • Living Party na razie owiane jest tajemnicą, bo w końcu Nintendo coś musi pokazać na E3. Iwata powiedział natomiast, że ten typ rozgrywki będzie zawierał nowe patenty możliwe jedynie przy wykorzystaniu Wiilota. Liczę też na wykorzystanie Vitality Sensora…

Niestety obrazki przedstawione przez twórców są dość mikroskopijne, ale już można wnioskować, że grafika nie będzie miała w tym wypadku wielkiego znaczenia, a cała zabawa będzie się opierać na Mii ludkach stworzonych na naszej konsoli.

Ja mam tylko nadzieję, że oprócz tego w nasze ręce wpadnie coś dla prawdziwych graczy, chociażby długo już robiona Zelda.

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

Reklamy


Twitter

  • Jak to mawiają: easy cop. 11 hours ago
  • To dropnęło czy nie? 13 hours ago
  • Czy są firmy, które zajmują się przygotowaniem ofert np. dla aut na Otomoto? Nie komisy, sama oferta, fotki etc. 2 days ago
  • Technoznajomi: jaki smartfon tak do 300-400zł, żeby Pokemon GO ruszył i w sumie niewiele więcej? 3 days ago
  • Czego nie cierpię w Japonii: wyciąga z ciebie ostatni grosz tak długo, aż nie przekroczysz progu samolotu. Pokemon… twitter.com/i/web/status/9… 6 days ago

%d blogerów lubi to: