12
Maj
10

Bestseller, o którym nie przeczytacie w polskich mediach

Tak, Nintendo zapowiedziało kolejną grę z Wii w tytule! Szoku może nie ma, ale jeśli zastanawialiście się co będzie największym hitem nadchodzącej zimy to z całą pewnością wśród kandydatów możemy postawić Wii Party.

Gra w żadnym stopniu nie będzie przełomowa i w zasadzie można powiedzieć, że opiera się na sprawdzonym koncepcie Wii Sports i Wii Sports Resort, tylko tym razem będziemy mieli innego rodzaju zabawy:

  • Impreza, gdzie motywem przewodnim będą różnego rodzaju gry, które możemy odnaleźć w kasynach, czyli ruletka, bingo, kości plus trochę luźniejszych ich odpowiedników. Grać może od 1 do 4 graczy.
  • Party dla dwojga, czyli balansowanie statkiem, sprawdzanie kompatybilności partnerów i pewnie inne dziwne gry dla dwojga w ujęciu Nintendo.
  • Living Party na razie owiane jest tajemnicą, bo w końcu Nintendo coś musi pokazać na E3. Iwata powiedział natomiast, że ten typ rozgrywki będzie zawierał nowe patenty możliwe jedynie przy wykorzystaniu Wiilota. Liczę też na wykorzystanie Vitality Sensora…

Niestety obrazki przedstawione przez twórców są dość mikroskopijne, ale już można wnioskować, że grafika nie będzie miała w tym wypadku wielkiego znaczenia, a cała zabawa będzie się opierać na Mii ludkach stworzonych na naszej konsoli.

Ja mam tylko nadzieję, że oprócz tego w nasze ręce wpadnie coś dla prawdziwych graczy, chociażby długo już robiona Zelda.

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

Reklamy


Twitter

  • Jaka jest szansa, że na locie do Tokio koło Ciebie siądzie Anita Włodarczyk? Jak widać, jest. 😱🇯🇵 15 hours ago
  • Wiem, że jestem late to the party, ale Nocny Kochanek... 🙈❤️❤️❤️🤷‍♂️ 16 hours ago
  • RT @ZachHonig: Austrian and Turkish have onboard chefs, and this is how they cook/plate so consistently - DO&CO's in-house video production… 5 days ago
  • 13 grudnia 2011, wypuszczamy preskę o nowym layoucie Niezgranych, z inwestorem. #dobreczasy https://t.co/BMNO5lnTBf 1 week ago
  • Nowa appka Hulu - wow jaka ładna. 1 week ago

%d blogerów lubi to: