11
Maj
10

Z pikselami do ołtarza #2

Coraz bliżej do ślubu, toteż trzeba w pośpiechu załatwiać kolejne formalności. Teraz przyszedł czas na obrączki, które do grobowej deski, a może i dłużej, zaświadczą z kim nasz rozmówca będzie miał do czynienia. Nie będę zgrywał super-kreatywnego gościa i przyznaję bez bicia – przede wszystkim zainspirował nas sklep Tetrisgems. Nie kupowaliśmy jednak tam obrączek, lecz wykonaliśmy je u poznańskiego złotnika. Dostarczyliśmy mu nasze żółte złoto do stworzenia Tetrisowych klocków, on zaś zapewnił białe do obramowania. W wersji amerykańskiej także klocki są z białego pokryte jedynie żółtym kruszcem. Ze względu jednak na prawdopodobnie wysoką ścieralność takiego rozwiązania, my zdecydowaliśmy się je w całości wykonać z jednego rodzaju. Dodatkowo w damskiej, mniejszej wersji umieściliśmy jeden mały diament, żeby trochę urozmaicić wzór i dodać mu bardziej kobiecego wydźwięku. Wyszło jak widać na zdjęciach, nam się podoba. Szczerze mówiąc, to już najchętniej bym się w takim pokazał. No ale nic, trzeba czekać do czerwca. Kiedy to ukaże się trzecia i prawdopodobnie ostatnia część mojego małego cyklu ślubnego. Będzie słodko.

PS Wybaczcie jakość fotek, nie mam ręki do tego. Jeśli chcielibyście lepsze ujęcia, to dajcie znać. Jagoda z przyjemnością je dla Was złapie.

Reklamy

5 Responses to “Z pikselami do ołtarza #2”


 1. 1 ethnoe
  11 Maj 2010 o 19:38

  Co tu dużo mówić, świetnie to wygląda 😉 Chociaż nie wiem czy bym się odważył takie obrączki na swój ślub zrobić.

 2. 2 Razer
  11 Maj 2010 o 22:07

  Nie dość że niezły design, to jeszcze mega growy motyw 🙂 Ale pomyślcie czy po kilkudziesięciu latach małżeństwa nie będziecie mieć mdłości na widok Tetrisa 😉

 3. 3 Shun
  11 Maj 2010 o 23:14

  Gratuluję przyszłej małżonki. 🙂

 4. 4 Emiel
  12 Maj 2010 o 08:03

  Są super i ekstra :).

 5. 5 inzynierR
  12 Maj 2010 o 11:06

  jest git 🙂 kudos dla was 🙂


Comments are currently closed.

Twitter

Najpopularniejsze wpisy

Reklamy

%d blogerów lubi to: