04
Maj
10

Kratos powraca na PSP w Ghost of Sparta

Sony przyszykowało niezłą niespodziankę wiernym fanom Kratosa i jego przygód. Okazuje się, że jeśli po God of War III wciąż nie macie dość to już niedługo będziecie mogli odkurzyć Wasze PSP, by zagrać w Ghost of Sparta.

Kolejna gra z serii tworzona jest przez Ready at Dawn, czyli tę samą ekipę, która pracowała nad Chains of Olympus. Zatem o jakość nie powinniśmy się specjalnie obawiać, ale autorzy już zapowiadają lepszą grafikę (większą skalę i lepszy wygląd otoczenia), 25 procent więcej rozgrywki (Chains of Olympus kończyliśmy w 6 godzin…), lepszy system broni oraz nowe magiczne moce.

Troszkę może martwić położenie Ghost of Sparta w linii historycznej, bo wychodzi na to, że dowiemy się co działo się z Kratosem bezpośrednio po wydarzeniach z God of War. Łysy mściciel będzie musiał zmierzyć się ze swoją przeszłością, a gracze poznają pochodzenie zaginionych światów oraz odpowiedzi na pytania odnośnie tatuaży Kratosa, blizn i jego rodziny. Wszystko wskazuje zatem na to, że znów mamy do czynienia jedynie z uzupełnieniem historii. Miło jednak, że ponowny zakup PSP wydaje się mieć coraz większy sens. Premiera zapewne bliżej końca roku.

[via PS Blog]

PS Obrazki oczywiście są odrobinkę podciągnięte…

Reklamy

5 Responses to “Kratos powraca na PSP w Ghost of Sparta”


 1. 4 Maj 2010 o 14:31

  „odrobinke podciagniete” 😉
  a co do PSP – jak sie ma Lumines, to nic innego na tej konsolce nie jest potrzebne :]

 2. 3 Kazz
  4 Maj 2010 o 15:32

  Za 60zł pewnie kupię 😉

 3. 4 Xian
  4 Maj 2010 o 15:47

  Na tych obrazkach, to prawie jak Collection wyglada… Mocne to PSP 😉


Comments are currently closed.

Twitter

Najpopularniejsze wpisy

Reklamy

%d blogerów lubi to: