29
Kwi
10

Ile warte jest Singularity? (według Activision)

Pamiętacie jeszcze o takiej strzelance od Activision? Tej, która miała wyjść w listopadzie zeszłego roku, ale zostałaby zmieciona przez Modern Warfare 2 i miała już ze cztery razy przesuwaną premierę? Dokładnie tej. Teraz wydawca przygotowuje promocję, która ma na celu zachęcić Was do kupna Singularity.

Oferta prawdopodobnie będzie ważna jedynie w Stanach Zjednoczonych i dotyczy tylko wersji na Xboxa 360, choć to nie ma wielkiego znaczenia w naszych rozważaniach. W każdym razie kupując Singularity w okolicach premiery otrzymacie całkowicie za darmo Prototype.  Nieźle, co nie?

Ja niestety mam naturę spiskowca. Jak ktoś najpierw przez pół roku przesuwa premierę, potem ustala ją na miesiąc, w którym jedynym ważnym wydarzeniem jest wydanie Transformersów, a na koniec dorzuca gry za darmo to coś tu konkretnie śmierdzi. No wiecie – Activision i „za darmo”? Przecież to wyrażenia przeciwstawne. Gdyby ktoś jeszcze nie wiedział (jest ktoś taki?), do czego zmierzam to niestety obawiam się o jakość produkcji Raven Software…

Premiera pod koniec czerwca również w Polsce, chociaż znając LEM to raczej nie liczyłbym na porównywalną ofertę w naszym pięknym kraju.

[via Kotaku, Foto]

Reklamy

3 Responses to “Ile warte jest Singularity? (według Activision)”


 1. 1 skylight
  29 kwietnia 2010 o 12:12

  Niewdzięcznik jesteś i tyle. Dobry wujek Bobby wychodzi naprzeciw milionom graczy spragnionych „Singularity” a Ty się odpłacasz tanią podejrzliwością! Wstydź się Emielu! A fe 😉

 2. 2 qbar
  29 kwietnia 2010 o 16:52

  Będę miał Prototype niedługo do sprzedania 🙂

 3. 3 lubieryslawa
  30 kwietnia 2010 o 17:50

  sorry ze pytam ale kiedy bedzie nowa dogrywka?


Comments are currently closed.

Twitter

Najpopularniejsze wpisy

Reklamy

%d blogerów lubi to: