29
Kwi
10

Dowód na to, że Shenmue naprawdę powróci?

Obrazek, który wyciekł ostatnio do internetu i miał niby przedstawiać dowód na to, że Shenmue powróci w jakiejś formie na XBLA, nie przekonał mnie. Pomyślałem: fake! Dziś to odszczekuję, a to za sprawą powyższego filmiku.

Ciekaw jestem, co tak naprawdę planuje Sega. Project Berkley to nic innego jak kodowa nazwa dla Shenmue i zarazem tytuł króciutkiego filmiku zapowiadającego wieki temu tę grę (możecie go zresztą obejrzeć tutaj). Czy to oznacza, że pod hasłem Project Berkley II kryje się po prostu druga część przygód Ryo? Pewnie tak, szczególnie jeśli weźmie się pod uwagę nieoficjalne zapowiedzi innych hitów z Dreamcasta (jak Jet Set Radio, Crazy Taxi czy Sonic Adventure). Po cichu liczę, że Sega zafunduje nam jednak coś kompletnie nowego (hmm, Shenmue 3?). Ale nie ukrywam, że kotleta też przełknę.

Reklamy

2 Responses to “Dowód na to, że Shenmue naprawdę powróci?”


 1. 1 Xian
  30 kwietnia 2010 o 16:36

  Japierdziu! To ja poprosze o podobnego wirtualnego Dreamcasta na PSN! Kiedyś chodziły jakieś plotki o potajemnych rozmowach SEGI i Sony i mam nadzieje coś z tego wyjdzie, bo jeżeli XBLA only, to kiepsko z mojego punktu widzenia.

  Jeszcze tylko Zombie Revange, Ecco, oba Sonic Adventures, Power Stone najlepiej z opcją online i jesteśmy w domu 😉


Comments are currently closed.

Twitter

 • Jak to mawiają: easy cop. 11 hours ago
 • To dropnęło czy nie? 13 hours ago
 • Czy są firmy, które zajmują się przygotowaniem ofert np. dla aut na Otomoto? Nie komisy, sama oferta, fotki etc. 2 days ago
 • Technoznajomi: jaki smartfon tak do 300-400zł, żeby Pokemon GO ruszył i w sumie niewiele więcej? 3 days ago
 • Czego nie cierpię w Japonii: wyciąga z ciebie ostatni grosz tak długo, aż nie przekroczysz progu samolotu. Pokemon… twitter.com/i/web/status/9… 6 days ago

%d blogerów lubi to: