28
Kwi
10

Nareszcie na DSa zawita jedna z mych ulubionych serii, której nie znacie

No bo nie oszukujmy się – kto kojarzy nigdy nie wydane poza Japonią  Densha de GO? Być może część czytelników, która przed laty sięgała po PSX Extreme, gdzie nieugięty Loki promował pociągowe symulatory od Taito. Kolejne części (wraz ze specjalnymi kontrolerami!) ukazywały się na kolejnych konsolach i automatach, aż w końcu przed kilkoma laty po edycji na Wii zapadła cisza. Dzisiaj kultowa pozycja wraca, co dziwne nie za sprawą swoich ojców i matek z Taito, ale dzięki Square Enix. Densha de GO! Fukkatsu! Shouwa no Yamanote-sen wyjdzie 22 lipca na kieszonsolkę Nintendo i stanowi hołd złożony jednej z najsłynniejszych linii kolejowych świata, która obchodzi swoje 100-lecie istnienia. Do linii Yamanote wsiada dziennie 3.5 miliona pasażerów i każdy kto był w Tokio z pewnością miał przyjemność się nią przejechać (łączy wszystkie najważniejsze dzielnice). W najnowszej części będziemy mogli zasiąść za sterami nie tylko aktualnego składu, ale także wersji historycznych sprzed lat, a razem z pociągami zmieniać się będzie otoczenie. Nie zabraknie także galerii dla sentymentalnych oraz quizu. Czyli będzie wszystko, czego pociągowemu fetyszyście potrzeba. Czujecie TE EMOCJE!? Obejrzyjcie chociaż filmik w rozwinięciu pokazujący jak w to się gra. W akcji wersja z kontrolerem do Shinkansena, czyli superszybkiego pociągu.

.

Reklamy

4 Responses to “Nareszcie na DSa zawita jedna z mych ulubionych serii, której nie znacie”


 1. 1 sareth89
  28 kwietnia 2010 o 21:14

  Grało się kiedyś w Densha de Go na PSX’a. Za dobrze mi nie szło co prawda, nie rozumiałem (dalej nie rozumiem) japońszczyzny i nigdy nie dawałem rady zatrzymać się w odpowiednim momencie =p. Ale z takim kontrolerem zabawa może być przednia.

 2. 29 kwietnia 2010 o 17:08

  O co chodzi z tym wyciaganiem reki i wskazywaniem na ekran? To czesc symulacji?

  btw. kiedy nagrywacie nowy odcinek Dogrywki?

 3. 7 Maj 2010 o 02:18

  Cholera, znamy znamy 😀 Nie wiem jak umknął mi ten news na zachodnich serwisach, ale chwała Ci za tą informację tutaj 🙂 Zagrywałem się w DDG podczas ery PSX, potem Dreamcastcie,a po latach na PC i na PSP. Brakowało mi wersji na DSa a tu proszę 😀


Comments are currently closed.

Twitter

Najpopularniejsze wpisy

Reklamy

%d blogerów lubi to: