22
Kwi
10

Capcom rozpieszcza – od końcówki roku

W trakcie trwania Captivate’u zastanawiałem się z Emielem czym nas Capcom zaskoczy. Mieli na najbliższy czas już zapowiedziane Lost Planet 2 i Dead Rising 2, ale co poza tym? Odpowiedź miała nadejść właśnie z hawajskiej imprezy. I nadeszła, ale jak zwykle w przypadku gier na konsole inne niż HD, informacji na ich temat w naszej sieci poskąpiono. A zasługują one chociaż na umieszczenie trailera, bo niektóre z nich wyglądają olśniewająco. Jak choćby powyższy Ghost Trick na DSa, którego stworzył Shu Takumi – gość, który kiedyś wymyślił dla nas Phoenix Wrighta. O samej rozgrywce jeszcze zbyt wiele nie wiadomo, ale oprawa prezentuje się fenomenalnie. Płynna animacja i świetny design dobrze jej wróżą. Do tego niebanalna historia i hit dla posiadaczy konsol Nintendo gotowy. Oby tylko Capcom zdążył przed szałem na 3DS – później oczy większości zwrócą się właśnie w tamtą stronę.

Ale to oczywiście nie koniec gier z Captivate. Bionic Commando 2 i Marvel vs Capcom 3 już u nas było, pozostaje jeszcze Okamiden na DSa (czyli „duchowy następca” Okami)  i Sengoku Basara Samurai Heroes na PS3 i Wii. Ten ostatni tytuł jest przedstawicielem szalenie popularnej w Japonii serii, gdzie chodzi przede wszystkim o cięcie. Setek, tysięcy oponentów. Raczej przeciętnemu graczowi do gustu nie przypadnie, ale jeśli ktoś jest chętny na kolejne fantastyczne spojrzenie na bitwę pod Sekigaharą, to droga wolna. Wszystkie gry ukażą się pod koniec roku lub na początku przyszłego.


Reklamy

2 Responses to “Capcom rozpieszcza – od końcówki roku”


  1. 1 Mariusz Stępień
    22 kwietnia 2010 o 21:19

    Lost Planet 2 Co-op – zagrałem z jamimś hiszpanem w demo, plansza ta sama co na jednego grałem rok(?) temu – ale inna gra. Poważnie, miało to dobry klimat, nie znam się na grach online, ale akurat LP2 wydaje mi się będzie dobre pod tym kątem.

  2. 23 kwietnia 2010 o 17:02

    W końcu. Na nowe informacje odnośnie Ghost Tricka czekałem od momentu pojawienia się trailera na Polygamii. Czyli grube kilka miesięcy.


Comments are currently closed.

Twitter

Najpopularniejsze wpisy

Reklamy

%d blogerów lubi to: