20
Kwi
10

Podobno mamy nowego króla RPG na App Store

Dziś Square Enix wypuściło zapowiadane już jakiś czas temu Chaos Rings –  jRPG z prawdziwego zdarzenia tworzony od podstaw z myślą o platformie Apple. Pojawiły się już pierwsze recenzje na SlideToPlay oraz TouchArcade i oceny zdają się być wyśmienite. Cena, 10 i pół euro, nie jest może specjalnie zachęcająca, ale jak wiadomo chodzi o to, że minusy nie przesłoniły nam plusów. Tych jest, jak napisano w tekstach, pod dostatkiem. Ja jeszcze nie kupiłem, ale wysupłanie tych kilku groszy wydaje się obowiązkowe.

Warto jednak wspomnieć, że Square Enix się ładnie zachowało i przeceniło wszystkie swoje pozostałe pozycje w sklepie Apple. Taka akcja ma miejsce nie pierwszy raz, ale nareszcie załapały się do niej Final Fantasy I i II. Obecnie kosztują po 5 euro, toteż kto nie kupił ten ma teraz chyba dobry moment.

I nie kupujcie, pod żadnym pozorem, Sliding Heroes. Chyba, że chcecie za kilka złotych przekonać się jak nie należy robić gier. Jakichkolwiek.

Reklamy

3 Responses to “Podobno mamy nowego króla RPG na App Store”


 1. 1 kypq
  20 kwietnia 2010 o 11:41

  Tak Chaos Rings wciąga jak bagno. Drobne ostrzeżenie co poniektórych – po każdym starciu jesteśmy leczeni ( ale normalny przeciwnik który jednym atakiem zjada nam 50% HP to norma), Niema praktycznie NPC ( ale ci co as maja swój charakter).

 2. 2 Kazz
  20 kwietnia 2010 o 11:55

  Szkoda że nie mam iphone’a i mieć nigdy nie będę. Bardzo ładnie ta gra wygląda.

 3. 3 makimura
  20 kwietnia 2010 o 14:53

  Polecam gorąco. Chyba najlepsze gra na iPhone’a w jaką grałem.


Comments are currently closed.

Twitter

Najpopularniejsze wpisy

Reklamy

%d blogerów lubi to: