17
Kwi
10

Każdy z nas może zostać ulicznym wojownikiem?

Muszę przyznać, że od pewnego czasu szukam skutecznego sposobu na zmotywowanie się do siłowni lub działań podobnych. Kupiłem na AppStorze Hundred Pushups, natomiast po pewnym czasie trening zarzuciłem i liczę, że dopiero zacznę go ponownie od nowa. Na siłownię brak czasu, na ćwiczenia w domu samozaparcia. Być może jednak pomoc przyjdzie z najmniej oczekiwanego kierunku – Yoshinori Ono, producent Street Fighterów z Capcomu, udzielił dość interesującej wypowiedzi.

Rozmowa dotyczyła wykorzystania kontrolerów ruchowych w serii bijatyk. Na szczęście tego Ono nie planuje, a Street Fighter ma się doskonale bez Wiilota i Move, natomiast pojawił się inny pomysł.

Teraz jest możliwość zrobienia czegoś zwanego Street Fighter Fit czy Street Fighter Exercise; to byłoby znacznie bardziej dopasowane do sterowania ruchowego, natomiast byłaby to oczywiście innego typu gra.

I jak dla mnie, pomimo tego jak to brzmi, to strzał w dziesiątkę. Najbardziej zależałoby mi na treningu siłowym, którego niestety w Wii Ficie brakuje, a przy Ryu i Kenie sprawdziłby się znakomicie. Na Puzzle Fightera nie narzekaliśmy, bo to była po prostu świetna gra. Może Ono zrobi świetny program treningowy, w którym motywować będą nas Hadoukeny? Obecnie na Hawajach trwa Captivate, impreza Capcomu dla dziennikarzy, z którego relacje ukazać się będą mogły dopiero w przyszłym tygodniu. Ciekawe, czy coś takiego tam zapowiedziano. A jeśli nawet nie, to może za jakiś czas. W zestawie z hantlami złożyłbym zamówienie przedpremierowe.

[źródło]


3 Responses to “Każdy z nas może zostać ulicznym wojownikiem?”


 1. 1 inzynier
  17 kwietnia 2010 o 19:52

  To było by cos 🙂
  ciekawe czy mozna byloby wypracowywac też wlasne combosy/ciosy specjalne.. A np taki dalshim bylby bardziej nastawiony na yoge ken na sile ktos jeszcze inny na wytrzymalosc..

 2. 2 argeth
  17 kwietnia 2010 o 20:57

  Hehe, po każdej udanej serii Ryu Kenowi hadoukena strzela a jak pobijemy swój rekord to ultra combo itd itp ;] Zawsze można zrobić grę z rozciąganiem o nazwie YogaFire

 3. 3 CzB
  18 kwietnia 2010 o 15:06

  a po tiger knee rozwalone meble 😉
  ciekawe jak z focusami ;D


Comments are currently closed.

Twitter

Reklamy

%d blogerów lubi to: