16
Kwi
10

Mamotte Knight, czyli ochroń mnie rycerzu

Ancient? Ta nazwa dewelopera nie mówi mi absolutnie nic. Szybki rzut oka na Wikipedię pozwala jednak już mniej więcej określić profil twórców. To Japończycy od czarnej roboty – współtworzyli sporo głośnych gier, jednak ich nazwa raczej nie pojawiała się na „jedynkach”. Aż do teraz! Zostali bowiem docenieni na Niezgranych, a u nas znaleźć się na górze może nie byle kto. Ich najnowsza produkcja zapowiada się bowiem zupełnie nieszablonowo. Co powoli zresztą staje się na rynku szablonem.

Już na wstępie trzeba jedną rzecz wyraźnie zaznaczyć – to nie będzie milionowy hit. Mamotte Knight ukaże się bowiem w tej zakładce Xbox Live Marketplace, do której raczej niewielu zagląda – Indie Games. Trailer na górze wpisu już pewnie obejrzeliście i macie mieszane odczucia. To znaczy – ileż można wskrzeszać stare gry/styl? Jak się okazuje jednak, wciąż jest na to popyt, skoro i podaż nie maleje. Tym razem w tym pseudo-RPG zrobionym na 8bitową modłę przyjdzie nam chronić księżniczkę przed jakimiś niepoliczalnymi tuzinami potworów. Horda z Gearsów spotyka Zeldę? Może być. Tym bardziej, że możliwa będzie zabawa w 4 osoby razem. Mam tylko nadzieję, że deweloper udostępni swój produkt na wszystkich rynkach, nie tylko swoim lokalnym. Szkoda, aby przeszła nam koło nosa okazja do zabawy za niewielkie pieniądze. Drogie gry w dziale Indies się nie ukazują. Wprawka przed 3D Dot Game Heroes byłaby jak znalazł.

Reklamy

4 Responses to “Mamotte Knight, czyli ochroń mnie rycerzu”


 1. 1 Mariusz Stępień
  16 kwietnia 2010 o 21:31

  3dot heroes – ta gra będzie mistrzem, spójrzcire na porównanie do zeldy na polygami,,, spojrzenie skopiowaili ze stron zagranicznych, ale naszego spojrzenia nie da sie skop[iować

 2. 2 Mariusz Stępień
  16 kwietnia 2010 o 21:40

  administartattrów uprasza się o nieumieszczanie komentarzy po pijaku

 3. 3 Mariusz Stępień
  17 kwietnia 2010 o 07:43

  No tak… sam dziś nie wiem co miałem na myśli, ale cóż poradzić… bywa 😀


Comments are currently closed.

Twitter

Najpopularniejsze wpisy

Reklamy

%d blogerów lubi to: