15
Kwi
10

No i już wiemy – w Europie dostaniemy Demon’s Souls Black Phantom Edition

Co prawda oficjalna informacja prasowa od Namco pojawi się dopiero jutro około godziny 9 rano, ale po co nam ona, skoro my już wszystko wiemy!

Demon’s Souls w Europie pojawi się w specjalnej edycji nazwanej Black Phantom Edition. Będzie ona zawierać książeczkę z szkicami koncepcyjnymi, ścieżkę dźwiękową oraz dostępny ekskluzywnie w niektórych sklepach (chociażby Amazon.co.uk) poradnik do gry. Jest to w zasadzie to samo, co w wydaniu amerykańskim (przygotowanym przez Atlus), chociaż tam musieliśmy dopłacić 10$ za ładniejsze (moim zdaniem…) pudełko i wspomniany poradnik. Tutaj Namco zdecydowało się dać nam to wszystko w jednej cenie, więc teraz już naprawdę musicie pomyśleć o zakupie Demon’s Souls. Premiera na naszym kontynencie 25 czerwca 2010 roku.

PS Poniżej znajdziecie porównanie okładek. Niby mało różniące się, ale fani DS powinni docenić pomysł na odróżnienie się europejskiego wydania.


Reklamy

2 Responses to “No i już wiemy – w Europie dostaniemy Demon’s Souls Black Phantom Edition”


 1. 1 h4n5
  16 kwietnia 2010 o 11:29

  Wersję US sprzedałem jakiś czas temu, a jak patrzę na to śliczne wydanie to po głowie krąży mi myśl czy nie kupić jeszcze kiedyś jak trochę stanieje wersji EU 🙂 chociaż pewnie pliki zapisu nie będą kompatybilne.

 2. 2 Kazz
  16 kwietnia 2010 o 12:26

  Kurde Soundtrack 😉
  Dla mnie to główne kryterium w przypadku kupna wersji kolekcjonerskiej, szczególnie w przypadku gdy muzyka w grze jest fajna, a motyw otwierający Demon’s Souls jest po prostu świetny.


Comments are currently closed.

Twitter

 • Jak to mawiają: easy cop. 11 hours ago
 • To dropnęło czy nie? 13 hours ago
 • Czy są firmy, które zajmują się przygotowaniem ofert np. dla aut na Otomoto? Nie komisy, sama oferta, fotki etc. 2 days ago
 • Technoznajomi: jaki smartfon tak do 300-400zł, żeby Pokemon GO ruszył i w sumie niewiele więcej? 3 days ago
 • Czego nie cierpię w Japonii: wyciąga z ciebie ostatni grosz tak długo, aż nie przekroczysz progu samolotu. Pokemon… twitter.com/i/web/status/9… 6 days ago

%d blogerów lubi to: