15
Kwi
10

Home w końcu na coś się przyda!

Nie jestem wielkim fanem usługi społecznościowej Sony, więc informacje na jej temat raczej omijam z daleka. Jednakże ostatnie wieści z blogów PlayStation są na tyle pozytywne, że postanowiłem poświęcić im kilka minut z mojego i Waszego (zakładam, że przeczytacie ten wpis) cennego czasu.

Integracja gier z Home stała się pewnego rodzaju normalnością, wystarczy wymienić takie tytuły jak White Knight Chronicles, Resident Evil 5, SingStar, Batman czy PJ Shooter i pewnie wiele innych, które za pewne trofea odblokowują również dodatkowe nagrody. Gdy kontrolnie, raz na 3 miesiące, wchodzę do domu PlayStation to natychmiastowo pojawia mi się długa lista zdobytych rzeczy, które mogę postawić na półkach mojego wirtualnego mieszkania.

To, czego żadna z wyżej wymienionych gier nie robi, to nie nagradza nas za siedzenie w Home. Na szczęście Sony zrobiło kolejny krok w dobrym kierunku i od czwartkowej aktualizacji usług deweloperzy będą mieli możliwość odblokowywać bonusy w grach na podstawie naszej postawy w domu PlayStation. Teraz za wygranie minigry w składanie karabinu poniżej 12 sekund otrzymamy złote AK-47 do wykorzystania w SOCOM Confrontation. Przykład może nie robi wielkiego wrażenia, bo gra stara i niezbyt udana, ale możliwości są spore i teraz wystarczy, żeby kolejni deweloperzy ruszyli głową.

Reklamy

3 Responses to “Home w końcu na coś się przyda!”


 1. 1 SimonX
  15 kwietnia 2010 o 07:37

  ja wczoraj wlazłem do home po wielkiej przerwie i zauważyłem że zniknął w końcu znaczek beta 🙂
  obejrzałem muzeum pixel junk – małe, ale śliczne – polecam zobaczyć
  zaskoczylo mnie tez ze dostalem jakies nowe przedmioty, w tym jaskinię batmana – ale ona akurat śrenio mi się ona podoba – ciemno strasznie zrobili i nic prawie nie widzę

 2. 2 skylight
  15 kwietnia 2010 o 08:54

  A dalej się wszystkie lokacje tak topornie wolno doczytują ? Bo osobiście wątpię czy kiedykolwiek będę miał chęć tam zajrzeć.

 3. 3 abc
  16 kwietnia 2010 o 18:46

  Tak, toporność jest niezmienna.


Comments are currently closed.

Twitter

Reklamy

%d blogerów lubi to: