29
Mar
10

Major Nelson ma pecha, ale nie tak dużego jak haker, który dobrał się do jego konta

Głównym oficjalnym kanałem komunikacji ze światem, jeśli chodzi o Xboxa 360 jest blog Majora Nelsona (tag gracza), czyli Larry’ego Hryba, szychy z Microsoftu. Zatem jak lepiej pokazać światu, że potrafimy się włamać na każde konto na Xbox Live, jeśli nie poprzez atak na kogoś znanego i popularnego. Biedny Major, miał po prostu pecha.

Haker natomiast wygląda na niezbyt bystrego, szczególnie, że niespecjalnie krył się ze swoimi danymi kontaktowymi, wrzucając filmik na YouTube i oferując swoje usługi za 60$ od konta.

Sądzę, że Microsoft nie da sobie w kaszę dmuchać i już powziął następujące kroki, by zatrzymać tego „yo motherfucker” hakera i zablokować dziurę, która pozwoliła na włamanie na konto Majora. Gdyby był mądrzejszy to pewnie jeszcze przez jakiś czas uchodziłoby mu to na sucho i spokojnie włamywałby się na kolejne konta, ale on chciał przekazać światu wiadomość, a że przy okazji wypowiedział Microsoftowi otwartą wojnę… bywa.

[via Kotaku]

Reklamy

2 Responses to “Major Nelson ma pecha, ale nie tak dużego jak haker, który dobrał się do jego konta”


 1. 29 marca 2010 o 15:25

  @Emiel: naprawdę uwierzyłeś, że te jego kontakty i inne rzeczy są prawdziwe?

  • 29 marca 2010 o 22:31

   Podejrzewam, że MS we współpracy z YT mogą wyśledzić delikwenta po IP. A jeśli ktoś sypie „motherfuckerami”, „faggotami” i innymi ynteligentnymi wyzwiskami, to nie zdziwiłbym się gdyby ten sprytny misiek dał swoje prawdziwe dane na koncie.


Comments are currently closed.

Twitter

 • Jaka jest szansa, że na locie do Tokio koło Ciebie siądzie Anita Włodarczyk? Jak widać, jest. 😱🇯🇵 15 hours ago
 • Wiem, że jestem late to the party, ale Nocny Kochanek... 🙈❤️❤️❤️🤷‍♂️ 16 hours ago
 • RT @ZachHonig: Austrian and Turkish have onboard chefs, and this is how they cook/plate so consistently - DO&CO's in-house video production… 5 days ago
 • 13 grudnia 2011, wypuszczamy preskę o nowym layoucie Niezgranych, z inwestorem. #dobreczasy https://t.co/BMNO5lnTBf 1 week ago
 • Nowa appka Hulu - wow jaka ładna. 1 week ago

%d blogerów lubi to: