21
Mar
10

Bo miłości do MGSa nigdy za wiele

No, a jak lepiej ją okazać, niż poprzez zakup licznych gadżetów przygotowanych na premierę czy nawet specjalnej wersji przenośnej konsoli. Podobnie było przy okazji Metal Gear Solid 4 i wygląda na to, że Peace Walker wcale nie będzie w tej kategorii odstawał od swojego starszego rodzeństwa.

Na razie niestety nie wiemy nic na temat specjalnych i ultraspecjalnych zestawów z konsolą (takich jak w Japonii), które miałyby się ukazać w Europie, ale patrząc po tym, co będą mogli kupić nasi znajomi w Stanach to nie liczyłbym na cuda. W skład takiego zestawu wejdzie PSP w specjalnym kolorze, gra, kod na dodatki do odblokowania, zdrapka na jakiś film z PSNu oraz 2GB karta pamięci.

Dość standardowy zestaw, więc prawdziwi fani powinni się raczej zainteresować czymś specjalnym dostępnym tylko w Japonii. Oczywiście uzyskanie i zarezerwowanie jednej z numerowanych edycji limitowanej (wyprodukowane zostaną raptem 1974) może być naprawdę trudne, więc Konami przygotowało drugi zestaw podobny troszkę do tych wydawanych w Europie (szmatka, pokrowiec, smyczka, gra, konsola).

Ta ultra edycja zawierać będzie pokrowiec i smycz z prawdziwej skóry, podstawkę pod konsolę, książeczkę i rzecz najważniejszą – nieśmiertelnik z numerem i naszym nazwiskiem (jeśli sobie tego zażyczymy). Cena to bagatela 1175 złotych, więc tylko najwierniejszych fanów będzie stać na takie poświęcenie. Dla tego gadżetu poniżej może i by było warto, ale niestety oferta skierowana jest jedynie dla osób z KKW, więc reszcie pozostanie oblizywanie się i radość, że nie muszą wydawać pieniędzy na głupoty.

Jeśli ciągle Wam mało, to Enterbrain (wydawca Famitsu) będzie oferował specjalny zestaw z samą grą, zawierający puzzle oraz butelkę na wodę kryjącą się pod nazwą „Peace Water”. Największą atrakcją zestawu będzie jednak pudełko, które ma przypominać oryginalny karton, w którym Snake będzie ukrywał się w Peace Walkerze. Szkoda, że na razie nie mamy zdjęć, bo przecież w tym pudełku powinien zmieścić się człowiek!

Jak widać Japończycy dostaną całe mnóstwo gadżetów, ale lista na tym się nie kończy i zainteresowanych odsyłam chociażby tutaj, gdzie znajdziecie informacje o jeszcze innych dodatkach i bonusach takich jak zestawy akcesoriów, ścieżki dźwiękowe itp.

Odnośnie samego Peace Walkera to warto zwrócić uwagę, że zmieniła się data premiery w Europie i obecnie jest to 18 czerwca, czyli zaraz po targach E3, dzięki czemu gra pewnie zyska ostatni atak promocyjny. Konami potwierdziło również, że posiadacze PSP Go nie powinni się martwić, bo tytuł ten zostanie wydany na PS Store, w tym samym dniu, co trafi do sklepów.

Pozostawiam Was z 10 minutami z rozgrywki w kooperacji, w której Kojima ujawnił kilka fenomenalnych patentów do zabawy w kilka osób… tekturowy czołg, który strzela to przy nich nic wielkiego!

[źródło]

Reklamy


Twitter

Reklamy

%d blogerów lubi to: