13
Mar
10

Mega64: Pocięta Yakuza 3 jest spoko

Chyba nie ma nikogo, kto byłby zachwycony wycięciem części zawartości ze zlokalizowanej wersji Yakuzy 3. Sega miała rok na przygotowanie się, a z tego co widać zrobili wszystko na ostatnią chwilę. Trudno, recenzje wskazują na to, że i tak warto zagrać i przynajmniej w oczach dziennikarzy firmie Sonica zaniedbanie uszło na sucho. Co innego Mega64 – ci takich okazji nie przepuszczają. I nie przepuścili. Mam nadzieję, że aż tak tragicznie nie będzie.

Swoją drogą wiecie, że usunięto nie tylko wcześniej zapowiadany quiz o historii Japonii oraz zabawy z hostessami? Listę czego zabrakło możecie przeczytać w rozwinięciu.

Chapter 3, 4

I Wanna Go to Tokyo pt. 1
The Brewer’s Treasure
Make the No. 1 Cabaret Club Girl!
English Conversation Solicitor step 1
English Conversation Solicitor step 2
Love’s Cupid
Love’s Cupid Continues
Love’s Cupid Continues Again
A Trip Before Marriage

Chapter 5

Manga Artist Debut (Mangaka Debut)
The Runaway Phone Chat Girl (Terekura Iede Musume)
I Wanna Go to Tokyo pt. 2
Great Genius Showdown
Is she talking about me…?
Ayukawa Rina***

Tylu pozbyto się zadań z 3 rozdziałów, do tego dochodzą wspomniane na początku quizy, a nawet minigry pod postacią shogi (takie ichniejsze szachy) czy mahjonga. Komu to przeszkadzało? Nie wiem. Mam nadzieję, że mimo to będzie fajnie, sprzeda się nieźle i przy czwórce już nie będą robić sobie jaj.

[źródło]

Reklamy

2 Responses to “Mega64: Pocięta Yakuza 3 jest spoko”


 1. 1 Reif
  14 marca 2010 o 23:50

  Mega64, jak zwykle rządzi ;). A swoją drogą, akcje typu obcinanie contentu przed premierą uważam właściwie za nieco skandaliczne posunięcie…

 2. 2 whuu
  15 marca 2010 o 18:43

  Dają radę. Kto podejmuje decyzje o wycięciu części gry? Jakieś mądre głowy ustalą że tego na naszym rynku nikt nie zrozumie i siup.

  Ciekawe czy wycięcie treści z yakuzy nie wyszło im drożej niż pozostawienie tego + dodanie angielskiego tłumaczenia (przecież to tylko napisy… na maszynie:-))


Comments are currently closed.

Twitter

Najpopularniejsze wpisy

Reklamy

%d blogerów lubi to: