27
Lu
10

Maja: fan anime, gracz, nagrywający artysta

Brzmi intrygująco? To właśnie powyższy pan, który każe się nazywać Maja (jak „mejdża”, nie nasza swojska Maja). Jego wewnętrzna kreatywność nie pozwoliła mu konsumować czasu wolnego jedynie na granie i oglądanie anime, ale kazała jeszcze nagrać hiphopowy utwór oraz teledysk do niego. W całości poświęcony grom. Jak Wam się podoba? Mi nieszczególnie, ale warto odnotować, że zamiłowanie do elektronicznej rozrywki może przejawiać się i w ten sposób. W końcu nie zawsze trzeba śpiewać o miłości do kobiety, a przynajmniej nie tej realnej.


4 Responses to “Maja: fan anime, gracz, nagrywający artysta”


 1. 27 lutego 2010 o 19:42

  Ja jestem jakiś nienormalny, ale pierwsze co rzuciło mi się w oczy widząc zdjęcie Pana Maja (nie wiem poprawna forma?) to postacie z Dragon Balla w tle :P. A jak kawałek? Średniawy, ale fajnie, że facet ma jakąś pasję…

 2. 3 CzB
  27 lutego 2010 o 21:36

  to teraz mi powiedz kto to jest miedzy SonGoku a Vegeta 🙂 ?

 3. 28 lutego 2010 o 15:15

  @CzB Rozumiem mały test wiedzy o DB? 🙂 Pomiędzy nimi nie ma nikogo chyba. Tobie prawdopodobnie chodzi o Piccolo z tym że on jest bardziej za bohaterami. Jeśli ktoś tam pomiędzy Goku a Vegetą się znajduje to prawdopodobnie byłby to Krilan ( ten „cielisty” rozmaz pasuje do bezwłosego przyjaciela Goku 😉 ).


Comments are currently closed.

Twitter

Reklamy

%d blogerów lubi to: