19
Lu
10

Wózek widłowy, który chciałbyś mieć

Miniaturowy model wózka widłowego w limitowanym nakładzie 49 sztuk (dla Europy, łącznie będzie ich 1000)? Każdy normalny puknąłby się w czoło i zapomniał o takiej ofercie. Ale co jeśli za kółkiem siedziałby nie kto inny niż Ryo Hazuki, bohater nigdy nie dokończonej sagi Shenmue? To chyba zmienia postać rzeczy, prawda?

Pierwsza część Shenmue zrobiła na mnie potężne wrażenie i nawet nieco monotonny epizod w grze, właśnie jeżdżenie tytułowym wózkiem widłowym po porcie, wspominam bardzo pozytywnie. Serio. Dlatego tym bardziej z ogromną chęcią przygarnąłbym ten jakże kolekcjonerski przedmiot, który nota bene ma najwięcej wspólnego z grą Sonic & SEGA All-Stars Racing aniżeli z samym Shenmue – po prostu Ryo (i jego narzędzie pracy) występuje tam gościnie jako jeden z zawodników. Niebawem na europejskim blogu Segi poznamy więcej szczegółów dotyczących tej oryginalnej promocji, ale – znając życie – najprędzej dorwać się do takiego wózka będzie można na jakiejś zagranicznej aukcji.

[za SEGA Europe Blog]

Reklamy

3 Responses to “Wózek widłowy, który chciałbyś mieć”


 1. 1 bdemiel
  19 lutego 2010 o 12:23

  49 w Europie. Niezły rarytas będzie :).

 2. 19 lutego 2010 o 14:00

  sama „figurka” podoba mi się średnio, natomiast pudełko … sliczności 🙂

 3. 3 deusz
  19 lutego 2010 o 16:51

  I tak żaden z moich znajomych nie wiedziałby, kto to jest… I myśleliby, że od tak kupiłem sobie faceta na wózku widłowym:p


Comments are currently closed.

%d blogerów lubi to: