19
Lu
10

waffle stawia na autoerotyzm

Waffle? To taki japoński deweloper gier dla dorosłych. Ich najnowsza, mająca mieć za kilka dni premierę produkcja PCtowa Migite ga tomaranai boku to, osananajimi no shimai (右手がとまらない僕と、幼なじみの姉妹) nosi po przetłumaczeniu z grubsza tytuł „Ja, któremu się prawa ręka nie zatrzymuje oraz siostrzyczki sprzed lat” i stanowi pewną wskazówkę, o czym gra traktuje. I do czego nakłania. Generalnie zasada jest taka – prawa ręka ma się nam nie zatrzymywać.

Dzięki grze będziemy mogli codziennie sprawdzać wiele statystyk dotyczących naszej… masturbacji. Nie wierzycie? To przelećmy po kolei po obrazkach, które wygrzebałem z Canned Dogs. Na pierwszy ogień – dzienne wyniki masturbacji.

Najpierw – styl. Na załączonym obrazku – masturbacja skarpetką. Dalej dzienna ilość – 12 razy. Całkowita ilość – 42 razy. Czas do ejakulacji – 15 minut. Średni czas do ejakulacji – 19 minut. Na kolejnym wykresie możemy prześledzić bardziej szczegółowe wyniki dotyczące średniego czasu do ejakulacji, a nawet poznać całkowity czas masturbacji! Mówmy o praktycznym wykorzystaniu gier!

Ale nie myślcie, że to koniec. W grze zawarto oczywiście słowniczek poświęcony wiadomemu tematowi, gdzie możemy między innymi poczytać o różnych stylach. Moją uwagę najbardziej chyba jednak przykuła strona internetowa projektu, gdzie możemy wyczytać (a w zasadzie same w oczy nam wpadają napisane wielką czcionką) napisy:

Wszyscy się masturbujmy!
Masturbacja jest dobra dla zdrowia!
Masturbując się, maleje ilość przestępstw na tle seksualnym!
Masturbując się, zapobiegajmy rakowi prostaty!

Hip hip, hurra!


8 Responses to “waffle stawia na autoerotyzm”


 1. 19 lutego 2010 o 11:19

  Poważnie zapobiegamy rakowi prostaty? No to trzeba to częściej uskuteczniać, a mnie się żoną zajmować. Dzięki za hinta 🙂 Masturbacja FTW!

 2. 19 lutego 2010 o 11:20

  „I do czego nakłania. Generalnie zasada jest taka – prawa ręka ma się nam nie zatrzymywać.” – a jak sie jest leworęcznym? Ja próbowałem lewą ręką (jestem praworęczny), ale mi dobrze to nie wychodzi i trzeba było się męczyć 3x dłużej niz normalnie prawą.

 3. 3 code
  19 lutego 2010 o 11:27

  tap-chan; udostępnianie w social media u Ciebie sssie. gdyby nie upierdliwy podgląd Snap’a (ktory jest i tak źle skonfigurowany) to nie dałoby się w ogóle wrzucić tego na FB….

 4. 19 lutego 2010 o 11:30

  Niestety, na razie tak jest. Polepszy się po przejściu na nowy silnik – za pewien czas.

 5. 5 deusz
  19 lutego 2010 o 16:49

  I za to właśnie kochamy Japonię 😀

 6. 6 inzynier
  19 lutego 2010 o 17:02

  .. the art of one hand typing :D:D:D

 7. 7 Mulin79
  19 lutego 2010 o 19:28

  Wyobrażacie sobie taką grę wydaną w Polsce?
  Powiedzmy z Dodą zamiast mangowej niewiasty na okładce.
  Środowiska okołorydzykowe dostałyby szału,ale za to jaka była by sprzedaż;)

 8. 8 zaznos
  19 lutego 2010 o 21:33

  Podejrzewam że taka gra nie przeszla by w Polsce i szkoda hehe


Comments are currently closed.

Twitter

Reklamy

%d blogerów lubi to: